️ Írországban utcára mentek az emberek az elszabadult energiaárak miatt, a legtöbb helyen már nincs gázolaj sem!
Komoly gazdasági probléma van az íreknél!
Nem semmi!
Nem semmi!
️ Írországban utcára mentek az emberek az elszabadult energiaárak miatt, a legtöbb helyen már nincs gázolaj sem!
Komoly gazdasági probléma van az íreknél!
táruljon, 4 millióan voltak Magyar legutóbbi, vidéki helyszínén! itt vannak az EREDETI drónfelvételek!
️
stabil Fidesz-előny az eddigi legmegbízhatóbb kutatáson