A tét óriási! A biztos győzelemért egyéniben a Fidesz jelöltjére kell adnunk a szavazatunkat! Nincs más opció!
A tét óriási! A biztos győzelemért egyéniben a Fidesz jelöltjére kell adnunk a szavazatunkat! Nincs más opció!
Éveken keresztül támadtak minket. Fikáztak. Gyűlölködtek.
Most mi jövünk! 🫵
Vasárnap megkapják a magukét! 

Nem semmi!
️ Írországban utcára mentek az emberek az elszabadult energiaárak miatt, a legtöbb helyen már nincs gázolaj sem!
Komoly gazdasági probléma van az íreknél!