Miért baj egy melegfelvonulás kapcsán, hogy meleg van?
️
Nekem a melegfelvonulás kapcsán nem a meleggel van bajom :)
Elfogadhatatlan, hogy a Tisza életvezetési tanácsokkal helyettesítené a felelős energiapolitikát.
👉 A „moss éjszaka” típusú felszólítások a szakpolitika teljes szereptévesztéséről árulkodnak.
👉 A döntéshozók ugyanis nem arra kaptak felhatalmazást, hogy az ideológia-vezérelt céljaikat (észszerűtlen mértékű zöldítés, szankciók stb.) lenyomják a polgárok torkán.
👉 A feladatuk fordított: kielégíteni az energiaigényeket és biztosítani a zavartalan ellátást.
️ Itt lenne az ideje nekiállni.
/posztok.hu
️ Péterrel Magyarország távolodik Európától. 🤷





