Jó reggelt Németország, ezt mondjuk 4 éve! 
A nemzeti zászlót szivárványos rongyokra cserélik, a gyökereket divatokra, miközben lassan elfelejtjük a nyelvet, az őseink történeteit, a földet, amelyből kinőttünk. Nem egyik napról a másikra történik majd, hanem csendesen, észrevétlenül, ahogy a patak kimossa a partot az ember lába alól. És amikor végül körbenézünk, vajon marad-e még valaki, aki emlékszik arra, honnan indultunk?
Mire az utolsó ember is lehajtja a fejét az új idők előtt, vajon lesz-e még, aki emlékezzen arra, hogy egy nép nem attól marad fenn, amit felvesz, hanem attól, amit nem hajlandó eldobni?
Ha egyetértesz, oszd meg és kommenteld
️
Jó reggelt Németország, ezt mondjuk 4 éve! 
Irány a prájd.
Szombaton a prájon hőségriadó lesz.
️Így kerültek vissza a Pride-zászlók a magyar zászlók helyére az Erzsébet hídon:
Megjutalmazza a Tisza a tanárokat: 0,4%-os béremelést kapnak!
Áradjon! 
A hUmOr bAlOlDaLi MűFaJ!
Seggbuta 444-es gyerek még nem találkozott humorral, agya meg nincs, így benézte Trombi posztját. 
Majd miután 444-eske arcra esett, és…
☝️"Más tollával ékeskednek”....
️Tegnap előtt Hegedűs Zsolt és Magyar Péter büszkén átadta a Fidesz kormány által megrendelt klímát az Uzsoki kórház tetején.
Gyanítom azt is szívesen elmondták volna,…
A NEMZETI KOMMUNIKÁCIÓS HÁLÓZAT KIÁLL A JOBBOLDALI ÚJSÁGÍRÓK MELLETT!
Tegnap a Mandiner elsőként hozta le, hogy elindítottuk a Nemzeti Kommunikációs Hálózatot. Ez az a médium, amelyikről Magyar Péter…