A NEMZETI KOMMUNIKÁCIÓS HÁLÓZAT KIÁLL A JOBBOLDALI ÚJSÁGÍRÓK MELLETT!

Tegnap a Mandiner elsőként hozta le, hogy elindítottuk a Nemzeti Kommunikációs Hálózatot. Ez az a médium, amelyikről Magyar Péter már miniszterelnökként konkrétan elmondta, hogy “ a Mandiner nevű vicclap most már az államhoz kerül, és mi leszünk a kiadói, nekünk kell meghatározni azt a tartalmat, amit ott le fognak adni” ami egy miniszterelnök szájából abszurd és példátlan a rendszerváltás óta. (Ilyen nyíltan egyébként még a kommunisták se beszéltek a cenzúráról)

Ők tehát pontosan tudják, milyen erők és szándékok mozdultak meg a jobboldali nyilvánosság eltörlésére. A céljuk egyértelműen a totális kontroll.

A Nemzeti Kommunikációs Hálózat céljai közt szerepel az is, hogy azokat az újságírókat, médiamunkásokat, akik az elmúlt évtizedekben aktívan dolgoztak azért, hogy hangot adjanak a jobboldali véleményeknek és hangoknak ne lehessen egy tollvonással elhallgattatni.

Hálózatot építünk, hogy ne védekeznünk kelljen és a földön fekve tűrnünk az ütéseket, hanem támadni tudjunk és megálljt parancsolni a hatalom demokrácia ellenes terjeszkedésének.

Ehhez azonban minden anyagi és emberi erőforrásra szükségünk van. Nemzeti Kommunikációs Hálózatot építeni csak veletek közösen tudunk.

Az elmúlt 48 órában beérkezett támogatások és üzenetek bizonyítják, hogy ez az ügy kiemelten fontos számotokra is.

Éppen ezért arra kérlek titeket, hogy a továbbiakban is támogassátok a Nemzeti Kommunikációs Hálózatot az NKHKFT.HU oldalon.

Minden egyes forint, minden egyes feliratkozás, minden egyes üzenet egy lépés azért, hogy a jobboldali nyilvánosság megerősödjön és képes legyen fellépni és megálljt parancsolni a hatalom túlterjeszkedésének!

Mai nap 16:00 kor találkozunk a Kodály köröndön 17:00 kor indulunk, a Kossuth Térre. Mindenki hozzon készüljön fel a melegre. Figyeljünk egymásra. Hajrá Magyarok ❤️️ jöhetnek a vélemények és a…

️ Hétvégi palackvisszaváltás? Ne feledkezzetek meg a 777-ről sem!

Köszönjük, hogy ismét ilyen sokan támogattátok a munkánkat a visszaváltásokkal. Minden egyes palack számít, és öröm látni, hogy hétről…

Olvasom, hogy miután még a sajátjai is élesen kritizálták Magyar Péter tervét, közölte: az Alaptörvény 17. módosításához érkezett 10 ezer észrevétel 95 százaléka támogatja a képviselői mandátum…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média