“Orbán Viktor unokatestvére is a visszahívott külképviseleti vezetők között” - írja a Telex.
A nagykövetet úgy hívják, hogy Vitézy Zsófia, aki a kolumbiai a külképviseletet vezette eddig.
A Telex cikkéből valamiért kimaradt az a részlet, hogy Vitézy Zsófia a nővére Vitézy Dávidnak, a Tisza kormány miniszterének.
Vajon kinek az érdeke volt, hogy ezt eltitkolják?
A megfejtéseket kommentben várom!
Személyesen ismerem Vitézy Zsófiát nagyszerű diplomata, akinek hatalmas tudása van ezen a területen.
Nagyon sajnálom, hogy Orbán Anita tisztogatása őt is elérte.
Miután a tiszás miniszter nagyon sok embert kirúgott a külügyből, most a leszámolásokat a külképviseleteken folytatatja.
Nagyszerű embereket rúg ki, akik nélkül kevesebb lesz a magyar diplomácia.

A nemzeti zászlót szivárványos rongyokra cserélik, a gyökereket divatokra, miközben lassan elfelejtjük a nyelvet, az őseink történeteit, a földet, amelyből kinőttünk. Nem egyik napról a másikra…

️Így kerültek vissza a Pride-zászlók a magyar zászlók helyére az Erzsébet hídon:

☝️"Más tollával ékeskednek”....
️Tegnap előtt Hegedűs Zsolt és Magyar Péter büszkén átadta a Fidesz kormány által megrendelt klímát az Uzsoki kórház tetején.
Gyanítom azt is szívesen elmondták volna,…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média