köszi, június!
️akarom mondani, LÉGE VETT
️
“Orbán Viktor unokatestvére is a visszahívott külképviseleti vezetők között” - írja a Telex.
A nagykövetet úgy hívják, hogy Vitézy Zsófia, aki a kolumbiai a külképviseletet vezette eddig.
A Telex cikkéből valamiért kimaradt az a részlet, hogy Vitézy Zsófia a nővére Vitézy Dávidnak, a Tisza kormány miniszterének.
Vajon kinek az érdeke volt, hogy ezt eltitkolják?
A megfejtéseket kommentben várom!
Személyesen ismerem Vitézy Zsófiát nagyszerű diplomata, akinek hatalmas tudása van ezen a területen.
Nagyon sajnálom, hogy Orbán Anita tisztogatása őt is elérte.
Miután a tiszás miniszter nagyon sok embert kirúgott a külügyből, most a leszámolásokat a külképviseleteken folytatatja.
Nagyszerű embereket rúg ki, akik nélkül kevesebb lesz a magyar diplomácia.
köszi, június!
️akarom mondani, LÉGE VETT
️
A nemzeti zászlót szivárványos rongyokra cserélik, a gyökereket divatokra, miközben lassan elfelejtjük a nyelvet, az őseink történeteit, a földet, amelyből kinőttünk. Nem egyik napról a másikra…
Jó reggelt Németország, ezt mondjuk 4 éve! 
Irány a prájd.
Szombaton a prájon hőségriadó lesz.
️Így kerültek vissza a Pride-zászlók a magyar zászlók helyére az Erzsébet hídon:
Megjutalmazza a Tisza a tanárokat: 0,4%-os béremelést kapnak!
Áradjon! 
A hUmOr bAlOlDaLi MűFaJ!
Seggbuta 444-es gyerek még nem találkozott humorral, agya meg nincs, így benézte Trombi posztját. 
Majd miután 444-eske arcra esett, és…
☝️"Más tollával ékeskednek”....
️Tegnap előtt Hegedűs Zsolt és Magyar Péter büszkén átadta a Fidesz kormány által megrendelt klímát az Uzsoki kórház tetején.
Gyanítom azt is szívesen elmondták volna,…