KÉRDÉS:
Ha a "Szankciók működnek", akkor miért kell belőlük már a nyolcadik?
Az első 7 nem működött?
KEDVES TÜNTIKÉZŐK, PEDAGÓGUSOK!
Háború van, elhibázott európai szankciók, energiaválság és a baloldalt megvette kilóra a külföldi globalista vagy másként a pénzhatalmi elit.
Bármilyen áron megbuktatnák a konzervatív és keresztény kormányt, akkor is, ha ebbe tönkremegy Magyarország, ti is!
☝️Ti mindezek ellenére nem hazaszeretetre tanítjátok a gyermekeket, hanem valami másra. Nem gondoljátok, hogy sokak bizalma nem az oktatásban, hanem az egyes pedagógusok hiteltelenségében rendült meg?
Ezen is el kellene kicsit gondolkodni!
Lehet sírni, hogy kevés a pénz. A pénz mindig kevés. Lehet örökké a másikra mutogatni, de TE VAJON MINDEN TŐLED TELHETŐT MEGTETTÉL, VAGY CSAK A SZÁD NAGY?
ALÁZAT KELLENE ÉS SZERETET EGY KICSIT TÖBB!
/posztok.hu


️ Ezért támadják szakadatlan, ezért gyűlöli a globalista baloldal. 
Mert a miniszterelnöknek mindig van a tarsolyában egy olyan javaslat, ami a béke és az egyetértés felé mozdítja el az európai…



