Karácsony kiküldhetné a több tucat, milliókért fizetett tanácsadóját szemetet szedni, akkor megoldódna a fővárosi kukakáosz.
KÉRDÉS:
Ha a "Szankciók működnek", akkor miért kell belőlük már a nyolcadik?
Az első 7 nem működött?
KÉRDÉS:
Ha a "Szankciók működnek", akkor miért kell belőlük már a nyolcadik?
Az első 7 nem működött?
Karácsony kiküldhetné a több tucat, milliókért fizetett tanácsadóját szemetet szedni, akkor megoldódna a fővárosi kukakáosz.

️ Ezért támadják szakadatlan, ezért gyűlöli a globalista baloldal.

Mert a miniszterelnöknek mindig van a tarsolyában egy olyan javaslat, ami a béke és az egyetértés felé mozdítja el az európai…
Vicces, hogy azok a Gyurcsányék nyomnak törpézős dumát, akik Gréczy Zsoltot adták az országnak.

Donáth Anna szerint a szankciók működnek.
Haver, a dollár működik, amit külföldről kaptok. Azért beszélsz ekkora hülyeségeket.
“Ma még csak mi lógunk” írja a kommunista Bella ciao-val felhergelt tanuló. Gondolom kap is majd érte egy jól megérdemelt, szép kövér ötöst, meg egy bármikor beváltható ”ma nem kell felened” csekket.
Sokat elmond a baloldalról, hogy a szemétszállítást sem képesek megszervezni.
És ezek akartak vezetni egy országot...