“Ma még csak mi lógunk” írja a kommunista Bella ciao-val felhergelt tanuló. Gondolom kap is majd érte egy jól megérdemelt, szép kövér ötöst, meg egy bármikor beváltható ”ma nem kell felened” csekket. Nyilván szándékosan áthallásos az üzenet, de szerintem még csak áthallásosan sem kellene akasztással fenyegetőzni. Főleg nem egy 15-16 éves gimisnek.
Erre nincsenek szavak Egy kőbányai tanár széttépett 11000 forintot. Gyurcsány alatt volt olyan napi 2500 forint napszámért dolgoztam, mert nem volt munka és nem haza vittem, hanem azonnal boltba, mert…