A balliberálisok soha nem voltak szolidárisak senkivel.
A szegények és elesettek felkarolása számukra csak egy üres kampányszlogen, ami a haszonszerzésüket szolgálja.
A szegények és elesettek felkarolása számukra csak egy üres kampányszlogen, ami a haszonszerzésüket szolgálja.
/posztok.hu













