Orbán Viktor :
A nyugati civilizáció tartóoszlopai repedeznek
A veszélyek korába léptünk, és korábban megrendíthetetlennek hitt oszlopai repedeznek a nyugati civilizációnak – jelentette ki Orbán. Három ilyet idézett fel: korábban azt gondoltuk, a tudomány védőburkában élünk, de jött egy vírus, azt hittük, hogy Európában nem lehet háború, most az a szomszédban az van, és azt gondoltuk a hidegháború nem térhet vissza, de most sokan dolgoznak mégis azon, hogy blokkvilágba szervezzék az életünket.

Hozzátette, hogy az adatok tükrében a világ egyre jobb helynek tűnik, "miközben mi ennek az ellenkezőjét érezzük".

Orbán Viktor mai beszédéből:

”2030-ra gyúrunk!”
Úgyhogy mehet a sírás liPsik!

Ennek a háborúnak csak úgy lehet vége, ha Amerika leül tárgyalni Oroszországgal.
Orbán Viktor

A nyugatnak stratégiát kell…

OV: minden válságból erősebben jöttünk ki, mint ahogy belementünk!

Saját megjegyzésem a baloldalnak: na, pontosan ezért nem kormányoztok ti, srácok! Mert amikor legutóbb a ti időtökben válság volt,…

"Csak olyan udvariasan, mint a budapesti rendőrök a hidakon a narkósokkal"

Mondta Orbán Viktor, a beszédét megzavaró néhány román ellen intézkedő biztonságinak

A nyugatnak stratégiát kell váltania.
Nem a háborút kell megnyerni, hanem a békét elérni. Ezért egyik fel oldalára sem kell állni, hanem közé - Orbán Viktor.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média