OV: minden válságból erősebben jöttünk ki, mint ahogy belementünk!
Saját megjegyzésem a baloldalnak: na, pontosan ezért nem kormányoztok ti, srácok! Mert amikor legutóbb a ti időtökben válság volt, majdnem elpusztultunk!
Görgess tovább!
Orbán Viktor: A magyar dilemma ebben a helyzetben az, lehetséges-e lokális kivétel a globális recesszió alól. A magyar cél az, hogy Magyarország az legyen!
A nyugatnak stratégiát kell váltania. Nem a háborút kell megnyerni, hanem a békét elérni. Ezért egyik fel oldalára sem kell állni, hanem közé - Orbán Viktor.