Bár a Nyugat részeként veszünk részt a konfliktusban, eddig mindig a rövidebbet húztuk.
Orbán Viktor mai beszédéből:
”2030-ra gyúrunk!”
Úgyhogy mehet a sírás liPsik!

Ennek a háborúnak csak úgy lehet vége, ha Amerika leül tárgyalni Oroszországgal.
Orbán Viktor
A nyugatnak stratégiát kell váltania.
Nem a háborút kell megnyerni, hanem a békét elérni. Ezért egyik fel oldalára sem kell állni, hanem közé - Orbán Viktor.
OV: minden válságból erősebben jöttünk ki, mint ahogy belementünk!
Saját megjegyzésem a baloldalnak: na, pontosan ezért nem kormányoztok ti, srácok! Mert amikor legutóbb a ti időtökben válság volt, majdnem elpusztultunk!
Bár a Nyugat részeként veszünk részt a konfliktusban, eddig mindig a rövidebbet húztuk.
OV: minden válságból erősebben jöttünk ki, mint ahogy belementünk!
Saját megjegyzésem a baloldalnak: na, pontosan ezért nem kormányoztok ti, srácok! Mert amikor legutóbb a ti időtökben válság volt,…
Orbán Viktor: A magyar dilemma ebben a helyzetben az, lehetséges-e lokális kivétel a globális recesszió alól. A magyar cél az, hogy Magyarország az legyen!

Orbán Viktor: A háborút csak orosz-amerikai tárgyalások tudják lezárni!
"Csak olyan udvariasan, mint a budapesti rendőrök a hidakon a narkósokkal"
Mondta Orbán Viktor, a beszédét megzavaró néhány román ellen intézkedő biztonságinak
A nyugatnak stratégiát kell váltania.
Nem a háborút kell megnyerni, hanem a békét elérni. Ezért egyik fel oldalára sem kell állni, hanem közé - Orbán Viktor.
️Orbán Viktor Tusványoson!
Ha Donald Trump lenne az amerikai elnök,
Angela Merkel pedig a német kancellár, ez a háború nem robbant volna ki.
Orbán Viktor / Tusványos: "Jó okunk van, hogy Fidesz-fröccsöt igyunk; az kétharmad-egyharmad!"
Járőrversennyel teljesedett ki az angol nyelvű honvédelmi tábor Szolnokon 🪖