Maga Bajnai Gordon vallotta be, hogy valóban el akarják adni a városházát. Ez derült ki Anonymus csütörtökön nyilvánosságra hozott hangfelvételéből. A volt kormányfő a többi között arról beszélt egy…
Anonymous pénteken délután újabb felvételt küldött, amin a korábbi szocialista miniszterelnök sok fővárosi titokról lerántja a leplet.
Anonymous pénteken délután újabb felvételt küldött, amin a korábbi szocialista miniszterelnök sok fővárosi titokról lerántja a leplet.
/posztok.hu






