Azt állította, nem is ismeri a tulajdonost. Bizonyítékok vannak rá, hogy régi…
A fővárosi Fidesz–KDNP frakcióvezetője, Láng Zsolt szerint a Városháza botrányos eladási ügylete azt mutatja meg, hogy Karácsony Gergely balliberális fővárosi vezetése maffia módjára működik.
Az javasolják, hogy a bíróság ítélje fegyházbüntetésre.
Origo Itthon…
Milák Kristóf után pár nappal az Iron Lady is megbetegedett.