Paláver - A HírTV és a Karc FM közös műsora
Maga Bajnai Gordon vallotta be, hogy valóban el akarják adni a városházát. Ez derült ki Anonymus csütörtökön nyilvánosságra hozott hangfelvételéből. A volt kormányfő a többi között arról beszélt egy találkozón, hogy sok megbízható emberét ajánlotta be a városházára. Vannak olyanok is, akik az ő kormányában dolgoztak, a városháza értékesítése pedig olyannyira konkrét szándék, hogy már több érdeklődő is volt rá.
/posztok.hu







