Orbán Viktor ugyan borúsan beszélt Európa és benne Magyarország helyzetéről, de mégis reményt és irányt adott, kijelölte azokat a legfontosabb célkitűzéseket, amelyek megvalósítása esetén Magyarország ebből a válságból is győztesen tud majd kikerülni!
Összefoglalva: a globális recesszióban Magyarországnak lokális kivételnek kell lennie!
Egy biztos: ebben a nehéz helyzetben az összefogás és az egység a legfontosabb.
Hajrá, magyarok! Hajrá, Magyarország! 
/posztok.hu





GERIKÉM! nagyvad.. 



”2030-ra gyúrunk!”
Úgyhogy mehet a sírás liPsik!
Ennek a háborúnak csak úgy lehet vége, ha Amerika leül tárgyalni Oroszországgal.
Orbán Viktor
A nyugatnak stratégiát kell…
