☝️Ez nem az amatőrök ideje
️
👊Mindenki menjen el és szavazzon a Fideszre
️
☝️Ez nem az amatőrök ideje
️
👊Mindenki menjen el és szavazzon a Fideszre
️
Egy hét múlva fel, győzelemre!

ÁPRILIS 3. - MI OTT LESZÜNK! 

“Egy szeg miatt a patkó elveszett
A patkó miatt a ló elveszett
A ló miatt a csata elveszett
A csata miatt az ország elveszett
Verd be jól azt a patkószeget!“
Egy hét múlva beverjük a patkószeget!
De jó lesz.
Hogy miért kell április 3️⃣-án elmenni és a Fideszre szavazni?🟠
Nézd meg az alábbi videót és oszd meg barátaiddal, ismerőseiddel!