Könnyű legyinteni Magyarországra, hogy itt minden rossz, meg borzasztó az élet és a többi szokásos sallang. Azonban annál inkább fájdalmas, akkor bekopogtat az ablakon a valóság. Olyan beszélgetést csíptem el, amit ha nem a saját fülemmel hallok, akkor nem hiszem el.
“Búcsúzóul annyit mondtam a nőnek és a barátnőjének, hogy április 3-án többek között erről is döntünk. “Lehet, hogy olyat fogok tenni, amit eddig még sosem” – válaszolta.” ️888.hu
Görgess tovább!
“Egy szeg miatt a patkó elveszett A patkó miatt a ló elveszett A ló miatt a csata elveszett A csata miatt az ország elveszett Verd be jól azt a patkószeget!“ Egy hét múlva beverjük a patkószeget!
7 NAP 👉 7 napunk van, hogy megtanítsuk az ellenzéki politikusoknak: nem kérünk a gyűlöletből. 👉 7 napunk van, hogy megmutassuk: a valós eredmények, nem a cirkusz számít. 👉 7 napunk van, hogy…
Márki-Zay Péter szerint a magyar embereknek kell megfizetniük a háború árát. Sőt, a baloldal miniszterelnek-jelöltje teljesen kiakadt azon, hogy Orbán Viktor szerint nem a magyaroknak kellene a…