Egy hét múlva fel, győzelemre!

ÁPRILIS 3. - MI OTT LESZÜNK! 

Egy hét múlva fel, győzelemre!

ÁPRILIS 3. - MI OTT LESZÜNK! 

“Egy szeg miatt a patkó elveszett
A patkó miatt a ló elveszett
A ló miatt a csata elveszett
A csata miatt az ország elveszett
Verd be jól azt a patkószeget!“
Egy hét múlva beverjük a patkószeget!
De jó lesz.
Hogy miért kell április 3️⃣-án elmenni és a Fideszre szavazni?🟠
Nézd meg az alábbi videót és oszd meg barátaiddal, ismerőseiddel!
Jövőhéten ilyenkor választunk!
Háború
vagy Béke
Ahhoz, hogy biztonságban legyünk egy út vezet: 2
FIDESZ-re
“Mi vagyunk a magyarok!
Ezért mi mindig magyarbarát politikát folytatunk!”
Orbán Viktor
7 NAP 

👉 7 napunk van, hogy megtanítsuk az ellenzéki politikusoknak: nem kérünk a gyűlöletből.
👉 7 napunk van, hogy megmutassuk: a valós eredmények, nem a cirkusz számít.
👉 7 napunk van, hogy…