Egerben is megmutattuk, hogy mi vagyunk többen. Együtt győzni fogunk!
A Fidesz a biztos választás! 
Áprilisban mindenkire szükség lesz, aki megértette, hogy Magyarország jövője azon áll vagy bukik, hogy sikerül-e a kormánynak kívül tartani Magyarországot a háborúból!
Mi békét akarunk, akkor is, ha Brüsszelből és Kijevből nyomást helyeznek ránk.
Nemet kell mondanunk a háborúra és azokra, akik a hatalomra kerülésük érdekében leszerződtek Brüsszellel!
Nem szabad ukránpárti kormányt választani, magyar kormányra van szükség!
Egerben is megmutattuk, hogy mi vagyunk többen. Együtt győzni fogunk!
A Fidesz a biztos választás! 
Amíg nincs olaj, addig nincs pénz Ukrajnának
️
Amíg Magyarország nem kap teljes hozzáférést a jelenlegi költségvetés alapján neki járó uniós forrásokhoz, addig nem tudunk a következő hétéves költségvetésről érdemben beszélni
Orbán Viktornak jelentem: Paks és Szekszárd jó kezekben van! Csütörtökön folytatjuk!
Talán a Nemzetközi Űrállomásról látják a totálképet Orbán Viktor országjárásáról Egerben.
A tatai CERES beruházás a modern, fenntartható élelmiszeripar és a helyi gazdaság erősödésének új mérföldköve. 🤝 A kormány és az EU támogatásával megvalósuló fejlesztés munkahelyeket teremt, és a…
Labancok, hátra
️
Ahol magyarok élnek a Földön, tömbben vagy szórványban, megünneplik március idusát. A magyar lobogó és kokárda mindenütt erőt ad. Így volt ez ma este Brüsszelben is, ahol az 1848-as ifjakra…
Köszönöm ezt a menő editet! 
#prime
Orbán Viktor Dobó teret megtöltő gyűlése Egerben és Magyar Péter osztálytalálkozóra sikeredett fóruma Nagykőrösön.
A helyzetet a Tisza-elnök kedvenc mondásával lehetne a legjobban leírni: "Vége van!"