Orbán Viktornak jelentem: Paks és Szekszárd jó kezekben van! Csütörtökön folytatjuk!
Amíg Magyarország nem kap teljes hozzáférést a jelenlegi költségvetés alapján neki járó uniós forrásokhoz, addig nem tudunk a következő hétéves költségvetésről érdemben beszélni
/posztok.hu


Labancok, hátra
️


Orbán Viktor Dobó teret megtöltő gyűlése Egerben és Magyar Péter osztálytalálkozóra sikeredett fóruma Nagykőrösön.
A helyzetet a Tisza-elnök kedvenc mondásával lehetne a legjobban leírni: "Vége van!"