Köszönöm ezt a menő editet! 
#prime
Ahol magyarok élnek a Földön, tömbben vagy szórványban, megünneplik március idusát. A magyar lobogó és kokárda mindenütt erőt ad. Így volt ez ma este Brüsszelben is, ahol az 1848-as ifjakra emlékeztünk.
Köszöntőmben hangsúlyoztam, hogy akik ismerik 1848-49 majd 1956 történetét, és értik annak üzenetét, tudják, hogy a magyar emberek szabadság iránti elkötelezettségükben nem változtak. A magyar történelem újra és újra bizonyította ezt. Történelmünk tele volt próbatételekkel, amikor választás elé került a magyar: a hazát és nemzete érdekeit helyezi előtérbe vagy a megalkuvó, kívülről erőltetett idegen eszméket és hamis ideológiákat. Mi mindig a hazát és a nemzetet választottuk.
Most különösen nagy szükség van arra, hogy ki tudjunk állni a nemzeti érdekeink mellett, és megvédjük Magyarország békéjét és biztonságát. Az elmúlt 16 év eredményei forognak most kockán, ezeket kell megvédenünk 27 nap múlva. Ki kell állnunk a szabadságunkért Budapesten, a Kárpát-medencében és – ha kell – Brüsszelben is. Nemcsak magunk sorsáért, hanem Európa jövőjéért is.
Ünnepi beszédet mondott Bóka János európai ügyekért felelős miniszter. Demeter Panni pedig Erdély tájaira kalauzolt népzenei előadásában.
/posztok.hu
Orbán Viktor Dobó teret megtöltő gyűlése Egerben és Magyar Péter osztálytalálkozóra sikeredett fóruma Nagykőrösön.
A helyzetet a Tisza-elnök kedvenc mondásával lehetne a legjobban leírni: "Vége van!"
️ Rossz országot és rossz miniszterelnököt akartak hülyének nézni!

Szerdán is Igazság órája!
Vendégünk Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter lesz, akivel beszélgetünk majd Kijev, Brüsszel és Berlin összehangolt politikai akciójáról Magyarország ellen.…