Radikális iszlamisták vonultak Hamburg utcáin! Az északnémet kikötővárosban jelenleg 50 mecset található. A város lakosságának közel 10 százaléka pedig muszlim vallású.
️
Visszatér a Közlekedési Múzeum az eredetileg kijelölt kőbányai helyszínre, de a jelek szerint már nem azzal a nagyszabású koncepcióval, amelyet még 2020-ban mutattak be.
/posztok.hu
Elfogadhatatlan, hogy a Tisza életvezetési tanácsokkal helyettesítené a felelős energiapolitikát.
️
️ Péterrel Magyarország távolodik Európától. 🤷

️Amikor már a mindig visszafogott Fodor Gábornak is ennyire erős a kritikája, akkor tényleg komolyan kell venni!
