Egyszerű kétkezi olvasó, közélet iránt érdeklő ember vagyok. Olyan témát pendítek meg, melytől már harsognia kellene a magyar közéletnek, a pártoknak, a

️ ✍️ Egyszerű kétkezi olvasó, közélet iránt érdeklő ember vagyok. Olyan témát pendítek meg, melytől már harsognia kellene a magyar közéletnek, a pártoknak, a médiának: a tudományos szocializmusnak és mindennek, ami 108 év alatt Kun Bélától (1918) a 2026-os választásokig tartott, most már vége Magyarországon.

Nyomatékosan jelezte, hogy nem lehet olyan vendéglátóhely vagy üzlet Magyarországon, ahova nem engednek be hajléktalan embert arcot mosni, lehűlni, vécére.

Biztos nagyon örülni fognak a vendéglátósok…

️Egyre több, a Tiszával szimpatizáló vagy baloldali véleményformáló szólal fel Magyar Péter önkényes hatalomgyakorlásával kapcsolatban, amire tegnapi elemzésemben hívtam fel a figyelmet. Íme három…

,,A fiatalok ki vannak lopva a saját életükből" - Petrás Mária Kossuth-díjas népdalénekes imaszándékairól és a fiatalok iránti felelősségről beszélt a 777-nek

Nyáron, ilyen hőségben, ilyen sokan eljöttetek! Ezer köszönet!
Nyugalom, mert a miniszterelnök úr bejelentette, hogy irányítja a kánikulát! Meg vagyunk mentve!
Addig is örülök a beszélgetésnek a…

Te egyetértesz vagy más a véleményed?

A hőségrere való tekintettel Magyar Péter azt mondta, hogy a vendéglátóhelyek engedjék be a hajléktalanokat.

Mit gondolsz erről

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média