Nyáron, ilyen hőségben, ilyen sokan eljöttetek! Ezer köszönet!
Nyugalom, mert a miniszterelnök úr bejelentette, hogy irányítja a kánikulát! Meg vagyunk mentve!
Addig is örülök a beszélgetésnek a…
Nyáron, ilyen hőségben, ilyen sokan eljöttetek! Ezer köszönet!
Nyugalom, mert a miniszterelnök úr bejelentette, hogy irányítja a kánikulát! Meg vagyunk mentve!
Addig is örülök a beszélgetésnek a…
️
️
️
Erre is kiképezte Ferencz Orsolya és az Orbán Viktor-kormány...
Te egyetértesz vagy más a véleményed?
A hőségrere való tekintettel Magyar Péter azt mondta, hogy a vendéglátóhelyek engedjék be a hajléktalanokat.
Mit gondolsz erről
️
Köszönöm a lehetőséget! Nézzétek a Hír TV Monitor című műsorát!
A Hír TV-ben 21 óra után a Vezércikkben Abkarovits Joca, Pindroch Tamás és Velkovics Vilmos társaságában élőben jelentkezünk! Kérem tartsanak velünk!