A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as
️ A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as bevezetése óta elsőként ünnepelhetett hazai pályán.
Görgess tovább!
Minden, amit az orosz–ukrán háborúról gondolsz, TÉVEDÉS! Valójában másról szól!
Aki a ritkaföldfémeket ellenőrzi, az uralja a jövő technológiáit. A XX. az olaj évszázada volt, a XXI. pedig a ritkaföldfémeké lesz. Még háborúkat is indíthatnak az értékes nyersanyagokért. Vagy már a…