☝️A rossz mindig az, aki birodalmat akar. A jó pedig az, aki kiáll a szabadság mellett. Ezért hajrá Patrióták 
Görgess tovább!
Dolgozhat valaki ÍGY a MAGYAR érdekekért?
Nehéz elhinni, nem?
VÉGRE valaki EGYETÉRT Magyar Péterrel?
Vagy nem? Nehéz érteni.
A klub- és akadémiaigazgató…
Megy a gőzös…
Úgy tűnik, hogy Petinek már rég elment…
csak nem a vonatja.
️ Most már tényleg el kellene vinni egy vizsgálatra mert akitől pünkösdkor is csak annyi telik, hogy a “Megy a gőzöst..” énekelje, ott a baj nem kicsi, viszont elég nagy. Az ország pojácája ez az…
Száz megawattóra tárolói kapacitás…
Donald Trump amerikai elnök a Nemzeti…
„Az első magyar századokban a Kis- és Nagysomlyó hegye istenasszonyuknak, égi édesanyjuknak áldozatot bemutató Napot, Holdat tisztelő magyarok szent helye volt. A pogánykori…
A fiatalok többsége is látja pláne vidéken, hogy jó amit a Fidesz csinál, csak attól okosabbak, hogy leálljanak a libsikkel vitázni.
Betöltés...
/posztok.hu
