Ez vezessen bennünket!
Most, hogy a Momentum a megszűnés határán, álljunk megy egy percre és gondoljuk végig a munkásságukat.....
Ennyi
Ez vezessen bennünket!
☝️A rossz mindig az, aki birodalmat akar. A jó pedig az, aki kiáll a szabadság mellett. Ezért hajrá Patrióták 
Megy a gőzös…
Úgy tűnik, hogy Petinek már rég elment…
csak nem a vonatja.
️ Most már tényleg el kellene vinni egy vizsgálatra mert akitől pünkösdkor is csak annyi telik, hogy a “Megy a gőzöst..” énekelje, ott a baj nem kicsi, viszont elég nagy. Az ország pojácája ez az…