Ha összefogunk, erősek leszünk és győzni fogunk!
Ha összefogunk, erősek leszünk és győzni fogunk!

„A bor vidámítsa meg az ember szívét...” 
Idén is örömmel fogadtam el a pincenapi rendezvényre szóló meghívást, amelynek során a szőlőhegyi kút és kereszt felújítását ünnepeltük.
Hajrá, Somogyszil! 🙌✨
☝️Tiszta sor, EBBŐL ÍGY NEM LESZ BÉKE!


Hiába a mosolygós képek és a látszólag pozitív nyilatkozatok, az európai vezetők ragaszkodnak az elmúlt 3 és fél év kudarcos politikájához - ez derült ki tegnap a…
Trump óriási tempót diktál, és halad a béke felé!
Két dologból sosem engedtünk: a szabadságból és a nemzeti függetlenségből.
Nekünk Magyarország az első!
- Orbán Viktor –
Legyen béke
️🙏!
Öveket becsatolni!

A családokat, az új kenyeret és nemzeti összetartozásunkat ünnepeltük Szentgáloskéren.
Szabó Péter polgármester úrral az elmúlt évek fejlesztéseit értékeltük, amelyek révén több száz millió forinttal…
Az UEFA-vacsorával hangolunk a Bajnokok Ligájára!