Az UEFA-vacsorával hangolunk a Bajnokok Ligájára!

A családokat, az új kenyeret és nemzeti összetartozásunkat ünnepeltük Szentgáloskéren.
Szabó Péter polgármester úrral az elmúlt évek fejlesztéseit értékeltük, amelyek révén több száz millió forinttal gazdagodott a falu.
Új tervekből most sincs hiány, ezért a község lakóival tovább folytatjuk a közös munkát!
Hajrá, Szentgáloskér! 
Az UEFA-vacsorával hangolunk a Bajnokok Ligájára!
A brüsszeli vezetés csak magának köszönheti, hogy nekik nem osztottak lapot…!
Újabb súlyos támadás Magyarország energiabiztonsága ellen! 
Ukrajna újra megtámadta a Magyarországra vezető kőolajvezetéket, aminek következtében leállt a kőolajszállítás hazánk felé. Ez az…
️Megvédjük a magyar ipart és a munkahelyeket! 
Az EU új vámmegállapodása veszélyezteti a magyar cégeket, de mi nem hagyjuk magunkat! Azonnal elindítottuk az ipar- és munkahelyvédelmi akcióterv…
„Ahogyan egy nyíregyházi srác eljuthat a világűrbe, úgy egy kis ország is alkothat nagyot a világ legnagyobb kihívásokat rejtő tudományterületein.” - Hazatért Kapu Tibor!