☝️Tiszta sor, EBBŐL ÍGY NEM LESZ BÉKE!

Hiába a mosolygós képek és a látszólag pozitív nyilatkozatok, az európai vezetők ragaszkodnak az elmúlt 3 és fél év kudarcos politikájához - ez derült ki tegnap a Fehér Házban. Márpedig ez egyet jelent azzal, hogy az öldöklés folytatódik.

Európai pénzből, amerikai fegyverekkel, ukrán (köztük kárpátaljai magyar) halottakkal

HALLANI SEM AKARNAK RÓLA az uniós vezetők, hogy az oroszok megtarthassák a megszállt kelet-ukrajnai megyéket. A német kancellár szerint ez olyan lenne az ukránok számára, mintha Amerika elveszítené Floridát.

A francia elnök (ismét) olyanokat mondott, hogy a tartós békéhez EURÓPAI CSAPATOKAT KELL KÜLDENI UKRAJNÁBA.

Továbbra is az oroszok elleni GAZDASÁGI SZANKCIÓKBAN LÁTJÁK a reményt. Az sem jelent gondot, ha ezek kinyírják az európai gazdaságot.

Némi előrelépést jelent, hogy Ukrajna már nem ragaszkodik a NATO-tagsághoz, “elég” Zelenszkijnek, ha a Nyugat FINANSZÍROZZA EGY ERŐS UKRÁN HADSEREG FENNTARTÁSÁT és saját katonai erővel (is) garantálja Ukrajna biztonságát.

Trump koordinátorként(!) és fegyverek eladásával hajlandó segíteni, de MINDEN KÖLTSÉG AZ EURÓPAI UNIÓT TERHELNE.

👉 Vagyis gyakorlatilag minden változatlan: az oroszok és a brüsszeliek is úgy gondolják, hogy az idő nekik dolgozik.
A háború (egyelőre) folytatódik.

A családokat, az új kenyeret és nemzeti összetartozásunkat ünnepeltük Szentgáloskéren.
Szabó Péter polgármester úrral az elmúlt évek fejlesztéseit értékeltük, amelyek révén több száz millió forinttal…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média