Ez már a nyugat!
“Az önkény olyan cselekvés, döntés vagy magatartás, amely a törvények és szabályok figyelmen kívül hagyásával, a saját akarat erőszakos érvényesítésére törekszik. A hatalom törvények nélküli, korlátlan és erőszakos gyakorlását jelenti.”
A teljes cikk a klubban!
/posztok.hu
️


️
️Ez nem az emberséges Magyarország!
Borzasztóan kemény! Kimegy. Ő most kimegy. Jámbor azt írta, hogy most ő is felvonul a Fidesz és az MH miatt.