Kassai Lajos a Polgári Mulatóban, szezonzáró rendezvény videópremier
Borzasztóan kemény! Kimegy. Ő most kimegy. Jámbor azt írta, hogy most ő is felvonul a Fidesz és az MH miatt.
Ha egy zászlócsere is elég neki a kivonuláshoz akkor szerencse, hogy ilyen még nem volt 1989-90-ben, mert ott még címert is cseréltek.
Amiatt talán egy évig is körözött volna magában az Andrássyn.
/posztok.hu

Szép reggelt hölgyek, urak.......
Hol lehet most Peti a kis piros hőmérőjével?
️Ezt nem hagyhatjuk! Bedobálják a magyar zászlókat a Dunába az Erzsébet hídról! Remélem őket is előállítja a rendőrség és számon kéri a legalja tettükért!
️ reggeli látkép az Erzsébet Hídról. Jelentem minden a helyén....látszólag. Érdekes jövő előtt állunk, tehát aki nemzeti gondolkodású az szélső jobboldali? Apátok.....f....át..…