Orbán Viktor reagált a tiszás Zsolti-bácsi botrányra!
Csak így lehet! Orbán Viktor zseniálisan kezeli, hogy a Tisza alaptörvényt módosított miatta.
Csak így lehet! Orbán Viktor zseniálisan kezeli, hogy a Tisza alaptörvényt módosított miatta.
Orbán Viktor reagált a tiszás Zsolti-bácsi botrányra!
Ha egyszer csak makog


Ezt látni kell ahogy Orbán Viktor gyorsan lezárja a telexes Simor Dániel nyűglődését.
Este hat óra után a Hír TV Monitor című műsorában Huth Gergely és M. Kovács Róbert társaságában beszélünk a legfrissebb hírekről! Kérem tartsanak velünk!
Mi jár a fejemben?
Üzent nektek Bede Zsolt..... és én is üzenek minden jobboldali politikai árvának
minden médiában dolgozónak. Sajnos ami most fog történni itthon, nyugaton bevett szokás! Kitartást…
Lassan 10 óra telt el de eddig semmi. Semmi.
“…hallgat a sötétség.”
️Orbán Viktort a 444 is kérdezte Brüsszelben!
️Orbán Viktor reagált a Zsolti bácsi ügyre is!