Este hat óra után a Hír TV Monitor című műsorában Huth Gergely és M. Kovács Róbert társaságában beszélünk a legfrissebb hírekről! Kérem tartsanak velünk!
️
Brüsszelben tartott ma gyűlést a Patrióták Európáért, majd Orbán Viktor tájékoztatta a nyilvánosságot.
/posztok.hu
minden médiában dolgozónak. Sajnos ami most fog történni itthon, nyugaton bevett szokás! Kitartást…
️Orbán Viktort a 444 is kérdezte Brüsszelben!
️
Újra napirenden a budapesti olimpia?