Lassan 10 óra telt el de eddig semmi. Semmi.
“…hallgat a sötétség.”
Mi jár a fejemben?
Üzent nektek Bede Zsolt..... és én is üzenek minden jobboldali politikai árvának
minden médiában dolgozónak. Sajnos ami most fog történni itthon, nyugaton bevett szokás! Kitartást mindenkinek! Minket nem fogtok megfélelmliteni.
Ti mit gondoltok erről az egészről? Írjátok meg kommentben. Hajrá Patrióták ❤️

️
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten #haza #család #LiveOutlandish #duett #news #balaton #foryoupage #baja #siófok #erdély #munka #momentum #WAR
Lassan 10 óra telt el de eddig semmi. Semmi.
“…hallgat a sötétség.”
️Orbán Viktort a 444 is kérdezte Brüsszelben!
️Orbán Viktor reagált a Zsolti bácsi ügyre is!
Holnap lesz egy ilyen az Ingában.
️
️
️
️Hazugságokkal, aljas rágalmakkal támadták a Fideszt! Orbán Viktor ma Brüsszelben leszögezte: a pedofíliaügyről is ki fog derülni, hogy lufi, mint ahogy a gödi szennyezés is hazugság volt a kampányban…
Újra napirenden a budapesti olimpia?
A napokban Budapesten járt Kirsty Coventry, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke, Gyulay Zsolt, aMagyar Olimpiai Bizottság elnöke pedig arról beszélt, hogy…
Itt a valóság a migrációs paktumról! Orbán Viktor ezért mondott erre nemet mindig!