Rajzolni
már tudtak, tüzet
oltani megtanultak!
A rajztudásukkal egész biztosan lehengerelnek mindenkit a fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és a csengeri Ady Endre Gimnázium tanulói, de most már tűzoltási tudományuk sem hagy kivetnivalót maga után. 🧑
Az érdeklődő diákok egy 3️⃣5️⃣ órás ifjúsági tűzoltó tanfolyamon vehettek részt a Fehérgyarmati Katasztrófavédelmi Kirendeltségen. Nemcsak fejben
, hanem a gyakorlatban💪 is elsajátították a tűzoltás alapjait, valamint megismerkedtek a kirendeltség, illetve a helyi parancsnokság mindennapjaival.
A sikeres vizsga után már csak egy feladata maradt a 9️⃣9️⃣ résztvevőnek, készítsen egy rajzot, amely a katasztrófavédelemmel kapcsolatos.
Eddig csak a "rajzolni tudók" ✍️ közé tartoztak, de ezután már a "tüzet oltani tudók"
csapatát is erősítik. A biztonságunk borítékolható. 
Fotók: Dudás Szilvia tű. főhadnagy
/posztok.hu


Úgy tűnik, Németországban az, ami 5 évvel ezelőtt kellemes nyári napot jelentett, az ma már a világvége eljövetelét…




Az eurozóna dilemmája – OecoGlobus
A monetáris uniók egyik legismertebb problémája az úgynevezett Mundell-Fleming-féle trilemma. Eszerint egy valutaunióban a stabil árfolyamok, a szabad tőkeáramlás…
️NEM BÁNTA MEG, HOGY FELMONDOTT ÉS A MENTŐKHÖZ JELENTKEZETT
