️NEM BÁNTA MEG, HOGY FELMONDOTT ÉS A MENTŐKHÖZ JELENTKEZETT
️
Kibédi-Varga Aladár kiváló mentőápoló bajtársunk rengeteg szakmát kipróbált már. Munkahelyek jöttek- mentek, de sehol sem érezte igazán otthon magát. A segítő hivatás családi minta volt nála, hiszen édesapja belgyógyász főorvos volt és a család nagy része is az egészségügyben dolgozik. Gyakran látta a mentőket munka közben, az összeszokott csapatmunkát és megirigyelte a bajtársias légkört. Elege lett és felmondott az autókereskedésben, ahol éppen dolgozott, majd beadta jelentkezést a mentőkhöz. Fel is vették és azóta már szakápolói képesítést is szerzett. Bár sok év telt már el azóta, most is úgy érzi, hogy ez az a hivatás, amit mindig keresett. “Itt találtam meg igazán a számításomat és büszke is vagyok rá, hogy ide tartozom. “- mondta a mentőápoló, aki azóta már százakon segített. 
️
#mentők #veddészreamentőt
/posztok.hu



️




