Ezt így itt hagyom, hogy mindenkit emlékeztessen:
- az Indexnek vége
- a Telex egy hányattatott sorsú független média
- külföldi milliárdos oligarchák pénzét pedig csak képen látta
Ki gondolta volna, hogy…
Így tedd tönkre Európát:
- a zöldpolitikában nyomd fullba a kretént és építs le mindent, ami nem szél vagy nap.
- ha kialakul egy energiaválság és ezt tetőzi egy háború, akkor gyorsan hozz egy rakás elhibázott szankciót, hogy felmenjen az energia ára
- amikor már rendesen vérzik a kontinens mondd azt: Európa túléli orosz gáz nélkül!
- végül csinálj egy olyan gázvészhelyzeti tervet, ami biztosan az emberekkel fizetteti meg a hibás zöldpolitikádat, a háborút meg az elcseszett szankciókat is.
Csoda, hogy meghiúsul?
️
Ezt így itt hagyom, hogy mindenkit emlékeztessen:
- az Indexnek vége
- a Telex egy hányattatott sorsú független média
- külföldi milliárdos oligarchák pénzét pedig csak képen látta
Ki gondolta volna, hogy…
Péntek óta a Magyar Honvédség katonái is segítik Szlovéniát, az országban pusztító tűzvész megfékezésében.
A Honvédelmi Minisztérium – a két ország…
Kedves Párbeszéd!
Ha lenne most egy választás és egyénibe indulnátok, akkor a 106 jelöltetek kapna annyi szavazatot, mint egy Fidesz jelölt. Úgyhogy csitu van!
1974-ben a tudomány még jégkorszakot jósolt!
A szlovéniai erdőtüzek oltásában is segítenek a magyar katonák 
https://honvedelem.hu/hirek/a-szloveniai-erdotuzek-oltasaban-is-segitenek-a-magyar-katonak.html
Snoj Péter/honvedelem.hu
Barátaim a Tiktokom kicsit felpörgetem. Ott is hamarosan indulnak az élő videóim. 
Hát akkor szép estét 

“Az átoperált apuka holnaptól anyuka” – Varga Ádám ismét elvegyült a Pride-on és kérdezett, kérdezett… 