
Delta cicæ két éve a hódmezővásárhelyi tűzoltók kedvence, azóta nem maradhat el szeretett szolgálati macsekunk a karácsonyi cukiságbomba-gyűjteményből. 🐈
Idén is igyekeztünk Deltát rávenni egy tisztességes fotógaléria elkészítésére, hááááát, gyönyörű trikolorunk volt már lelkesebb is… 
Lángnyelves pofijáról minden leolvasható… 
Megállapításai a következők:
1. Hagyjatok már békén!
2. Nem véletlenül nem jöttem elő egy órán keresztül, pedig pontosan hallottam, hogy az egész laktanya a ciccegésetektől zengett. Nem vagyok süket! Csak pont nem érdekeltek.
3. Oké, ha Endre hív, akkor esetleg meghallom. De akkor is válogatok. Vannak jogaim.
4. Nem, nem érdekel a karácsonyi díszítés, meg a csetreszek sem (amelyeket ide-oda letettetek, körülbelül mindenhova). Egyelőre…
5. Csak a kaja érdekel. Nem értem, mit nem lehet ezen két éve megérteni.
6. Várom, hogy mind a 61 rabszolga gazdám szottyos finomságokkal járuljon elém.
7. Attól, mert a kedvenc helyem az emeleti iroda, még jogom van BÁRHOL, BÁRMIKOR lenni.
8. Minden nap körbejárom a környéket, ne keressetek! Főleg ne ciccegjetek!
9. Fennáll a veszélye, hogy őrjárat közben elvágom a talpam, mint múltkor. Innen üzenem az állatorvosnak: nem bocsátom meg, hogy összevarrta a tappancsomat. Nektek sem, hogy odavittetek.
10. Mircivel továbbra sem fogok barátkozni. Pont. Mondom, hogy NEM. Ne kérdezd meg többször!
11. Szóljatok neki, hogy a palacktartóknál lévő ÖSSZES pokróc IS az enyém. Nem tűröm a birtokháborítást. SEM.
12. És nem leszünk haverok. Akárhogy próbálkozik.
13. Igen, elhagytam a – szerintetek – csodaszép nyakörvemet, amit persze tőletek kaptam. Nem, nem tudom hol. És nem, nem fogok vigyázni a következőre sem. Majd pótoljátok!
14. Ja, és még mindig felsőbbrendű vagyok. Csaxólok.
Oké Delta, mi így szeretünk! 
Fotó: Molnár Krisztina tűzoltó főhadnagy és Hódmezővásárhely HTP

️ Kínosan kevesen, konkrétan alig voltak Magyar Péter mai tüntetésén. 🤷
👉 Ez volt az eddigi legkisebb budapesti rendezvényük.
👉 Az emberek nem dőltek be a libsi propaganda álhíreinek. 
TELTHÁZ és remek hangulat Mohácson is! köszönjük!
És Meseország mindenkié című Lmbtq-mesekönyv létrehozásában is közreműködőtt..
Nagyon örülök neki, hogy Végre tudtam személyesen is pár szót váltani Rétvári Bencével! Rengeteget inspirál a hatalmas tudása és higgadtságga! Ráadásul egy nagyon fontos kérdésemre is válaszolt!
Ezek ugyanazok! 
Brüsszelben megbolondultak!
Orbán Viktor is ezt gondolja!
A DK-s Kálmán Olga úgy néz a szemüvege mögül mint Charles Bronson (Isten nyugosztalja!) a “Volt egyszer egy vadnyugatban” a vasútállomáson…pedig csak a sokadik balos tüntetésen van.
️ Összeállt a csapat. Összeért ami összetartozik! Négy éve még Márki-Zay balos megmozdulásain volt Kunhalmi és Tordai. Most csak a személy változott, mivel Magyar Péter lett Brüsszel új embere. Vagy…
️A külföldről finanszírozott médiumok ki vannak akadva, hogy be mertük mutatni: ez a valaha volt legkisebb budapesti eseménye a Tiszának.
A Telex és 444 válogathat alulról lőtt, elmosódott fáklyás…