Delta cicæ két éve a hódmezővásárhelyi tűzoltók kedvence, azóta nem maradhat el szeretett szolgálati macsekunk a karácsonyi cukiságbomba-gyűjteményből. 🐈

Idén is igyekeztünk Deltát rávenni egy tisztességes fotógaléria elkészítésére, hááááát, gyönyörű trikolorunk volt már lelkesebb is…

Lángnyelves pofijáról minden leolvasható…

Megállapításai a következők:

1. Hagyjatok már békén!
2. Nem véletlenül nem jöttem elő egy órán keresztül, pedig pontosan hallottam, hogy az egész laktanya a ciccegésetektől zengett. Nem vagyok süket! Csak pont nem érdekeltek.
3. Oké, ha Endre hív, akkor esetleg meghallom. De akkor is válogatok. Vannak jogaim.
4. Nem, nem érdekel a karácsonyi díszítés, meg a csetreszek sem (amelyeket ide-oda letettetek, körülbelül mindenhova). Egyelőre…
5. Csak a kaja érdekel. Nem értem, mit nem lehet ezen két éve megérteni.
6. Várom, hogy mind a 61 rabszolga gazdám szottyos finomságokkal járuljon elém.
7. Attól, mert a kedvenc helyem az emeleti iroda, még jogom van BÁRHOL, BÁRMIKOR lenni.
8. Minden nap körbejárom a környéket, ne keressetek! Főleg ne ciccegjetek!
9. Fennáll a veszélye, hogy őrjárat közben elvágom a talpam, mint múltkor. Innen üzenem az állatorvosnak: nem bocsátom meg, hogy összevarrta a tappancsomat. Nektek sem, hogy odavittetek.
10. Mircivel továbbra sem fogok barátkozni. Pont. Mondom, hogy NEM. Ne kérdezd meg többször!
11. Szóljatok neki, hogy a palacktartóknál lévő ÖSSZES pokróc IS az enyém. Nem tűröm a birtokháborítást. SEM.
12. És nem leszünk haverok. Akárhogy próbálkozik.
13. Igen, elhagytam a – szerintetek – csodaszép nyakörvemet, amit persze tőletek kaptam. Nem, nem tudom hol. És nem, nem fogok vigyázni a következőre sem. Majd pótoljátok!
14. Ja, és még mindig felsőbbrendű vagyok. Csaxólok.

Oké Delta, mi így szeretünk!

Fotó: Molnár Krisztina tűzoltó főhadnagy és Hódmezővásárhely HTP

️ Kínosan kevesen, konkrétan alig voltak Magyar Péter mai tüntetésén. 🤷
👉 Ez volt az eddigi legkisebb budapesti rendezvényük.
👉 Az emberek nem dőltek be a libsi propaganda álhíreinek.

TELTHÁZ és remek hangulat Mohácson is! köszönjük!

És Meseország mindenkié című Lmbtq-mesekönyv létrehozásában is közreműködőtt..

Nagyon örülök neki, hogy Végre tudtam személyesen is pár szót váltani Rétvári Bencével! Rengeteget inspirál a hatalmas tudása és higgadtságga! Ráadásul egy nagyon fontos kérdésemre is válaszolt!

A DK-s Kálmán Olga úgy néz a szemüvege mögül mint Charles Bronson (Isten nyugosztalja!) a “Volt egyszer egy vadnyugatban” a vasútállomáson…pedig csak a sokadik balos tüntetésen van.

️ Összeállt a csapat. Összeért ami összetartozik! Négy éve még Márki-Zay balos megmozdulásain volt Kunhalmi és Tordai. Most csak a személy változott, mivel Magyar Péter lett Brüsszel új embere. Vagy…

️A külföldről finanszírozott médiumok ki vannak akadva, hogy be mertük mutatni: ez a valaha volt legkisebb budapesti eseménye a Tiszának.

A Telex és 444 válogathat alulról lőtt, elmosódott fáklyás…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média