A DK-s Kálmán Olga úgy néz a szemüvege mögül mint Charles Bronson (Isten nyugosztalja!) a “Volt egyszer egy vadnyugatban” a vasútállomáson…pedig csak a sokadik balos tüntetésen van.
Brüsszelben megbolondultak!
Orbán Viktor is ezt gondolja!
A DK-s Kálmán Olga úgy néz a szemüvege mögül mint Charles Bronson (Isten nyugosztalja!) a “Volt egyszer egy vadnyugatban” a vasútállomáson…pedig csak a sokadik balos tüntetésen van.
️ Összeállt a csapat. Összeért ami összetartozik! Négy éve még Márki-Zay balos megmozdulásain volt Kunhalmi és Tordai. Most csak a személy változott, mivel Magyar Péter lett Brüsszel új embere. Vagy…
️A külföldről finanszírozott médiumok ki vannak akadva, hogy be mertük mutatni: ez a valaha volt legkisebb budapesti eseménye a Tiszának.
A Telex és 444 válogathat alulról lőtt, elmosódott fáklyás…
CIKI! Magyar Péterék már a saját sajtójukban magyarázzák, hogy miért voltak ma kevesen. 

Épül a visegrádi szövetség
A csehek is elutasítják Ursula von der Leyen ukrán hitelét!
nahát, régi balosok az eddigi legkisebb, budapesti tiszás tüntetésen