CIKI! Magyar Péterék már a saját sajtójukban magyarázzák, hogy miért voltak ma kevesen. 

️A külföldről finanszírozott médiumok ki vannak akadva, hogy be mertük mutatni: ez a valaha volt legkisebb budapesti eseménye a Tiszának.
A Telex és 444 válogathat alulról lőtt, elmosódott fáklyás hangulatfotókat. De attól a tények még tények: 15:32-kor, a rendezvény kezdete után 30 perccel még a napfényben világosan látszott, mennyien vannak. Mutatom ismét a képet.
A magyarok nem veszik be a Tiszás álhíreket. Hiába igyekszik az összes Tiszás médium, nem sikerül elterelniük a figyelmet a Tisza megszorítócsomagjáról!
/posztok.hu




