Péter lement "vidékre" és megszólított. Ott lakik az Ördög.
Ezen felül kb semmit nem csinált, konkrétumokról megint szó sem esett. Csak a politikai bullshit.
A híveket az sem érdekli, ha Petiről…
Péter lement "vidékre" és megszólított. Ott lakik az Ördög.
Ezen felül kb semmit nem csinált, konkrétumokról megint szó sem esett. Csak a politikai bullshit.
A híveket az sem érdekli, ha Petiről…
Miért támogatják egy idegen ország érdekeit?
Magyar Péter önhatalmúlag elfoglalt egy vonatot?
️Elindítottuk a hetet a Mokkában.
Szép napot mindenkinek!