Ózdon garázdálkodtak a vandálok. Ismeretlenek szombat éjjel…
Péter lement "vidékre" és megszólított. Ott lakik az Ördög.
Ezen felül kb semmit nem csinált, konkrétumokról megint szó sem esett. Csak a politikai bullshit.
A híveket az sem érdekli, ha Petiről rendőrségi vagy OMSZ jelentés mondja ki a nyilvánvalót, a Fideszt pedig annyira rühellik, hogy a NER-es múlt, csak előny 
Sokan csak emiatt utaztak Debrecenbe. Vasárnap
Miért támogatják egy idegen ország érdekeit?
Magyar Péter önhatalmúlag elfoglalt egy vonatot?
️Elindítottuk a hetet a Mokkában.
Szép napot mindenkinek!
Irány a mozi! Te mész? ;)