A német sajtó, az EU összeomlása szélén is tolja, hogy "wir schaffen das":
️Te Orbánt szidod meg a Fideszt, amiért kevesebb a rezsicsökkentés és magasabb lesz a benzin? Orbánt szidod mert drága a kenyér, és 400+ az euró?
️Szidd a németeket akik szerint akkor se legyen kompromisszum ha pulóverben kell otthon ülni!
️Szidd a németeket akik szerint a szankcióktól való elállás VISSZALÉPES lenne, ami "nem opció"
️Szidd a németeket akik szerint NINCS KOMPROMISSZIM
A németek szokás szerint a végtelen gőggel mennének az oroszok ellen az utolsó emberig...
...legutóbb sem jött be
Die Welt:
"Folyik-e a gáz, nem folyik-e, és ha igen – mennyit és mennyi ideig? És ha nem, akkor mi lesz? Ezekre a kérdésekre hetek óta vegyes válaszok születnek, néha egyáltalán nem. Nem kell sok ahhoz, hogy megértsük, kinek segít ez a leginkább – a Kreml diktátorának, aki jól tudja, hogy nemcsak katonákkal és bombákkal, hanem két nyersanyaggal is tud háborúzni: gázzal és félelemmel."
/posztok.hu
Ma is várunk mindenkit a Központ sátránál az 





