Miután a telexesek magasabb árat követelnek a lakosságra is, remélem a libsi szimpatizánsok nem veszik igénybe a 480-as üzemanyagot?
☝️A benzinárstop eddig, és ezentúl is védi a lakossági fogyasztókat.
Arra kérek mindenkit, hogy amikor az elkövetkezendő napokban elmegy tankolni és 480Ft-ért teletölti a kocsiját, akkor egy pillanatra gondoljon bele, hogy ehhez mi kellett!
Az kellett, hogy április 3-án a magyarok egy olyan kormányt választottak, amelyik - szemben a baloldallal - a magyar emberek érdekeit mindennél fontosabbnak tartja!
Mert, ha nem így lett volna, ha ma a baloldal kormányozna, akkor nem 480, hanem 800 forint lenne litere az üzemanyagnak.
Ez pedig ezekben a nehéz időkben megduplázná a magyar emberekre nehezedő terheket.
Hálistennek ma a baloldal ismét veszített, mert marad a benzinárstop!
/posztok.hu






