Ma is várunk mindenkit a Központ sátránál az MCC Feszt-en! 
A MOL-nak 25 százalék helyett 40 százalék különadót kell befizetnie a Brent–Ural olaj világpiaci árkülönbözetén keletkező marzs után.
Ma is várunk mindenkit a Központ sátránál az MCC Feszt-en! 
☝️A benzinárstop eddig, és ezentúl is védi a lakossági fogyasztókat.
Arra kérek mindenkit, hogy amikor az elkövetkezendő napokban elmegy tankolni és 480Ft-ért teletölti a…
Miután a telexesek magasabb árat követelnek a lakosságra is, remélem a libsi szimpatizánsok nem veszik igénybe a 480-as üzemanyagot?
“Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz.” (Gyurcsány Ferenc)
A telexes barátaink magasabb benzinárakat követelnek a lakosság számára is…
Az Országos Meteorológiai Szolgálat visszavonta a korábban felhőszakadás veszélye miatt kiadott másodfokú riasztást.
A zivatarok veszélyére figyelmeztető másodfokú riasztás még érvényben van!
A…
Elolvastam a Telex/444, stb kommenteket:
A BENZINÁRSAPKA ELVÉTELE ROSSZ, ÉS O1G
Másodfokú riasztást adott ki zivatarok veszélye miatt is a meteorológiai szolgálat
Másodfokú, narancssárga riasztást adott ki zivatarok veszélye miatt is az Országos Meteorológiai Szolgálat. Az…