ÜZEMANYAG ÁRSAPKA
Ha a holnapi Kormányinfón esetleg azt jelentik be, hogy nem lesz ársapka a benzinen, vagy csak sávosan lesz, esetleg csak 10, 20 litert lehet majd 480-ért tankolni, felette meg…
Lehet, hogy csinálok egy "Becstelen brigantik" mappát, és egy külön fejezetet ezeknek az állatoknak a F.O.S. alatti kommentekből. Ezekre fogok vadászni és közzétenni
Így névvel, arccal
Tekintve hogy egy augusztus 20-i post alatt vállalják ezeket, beleférnének a "terrorizmus támogatása" vádba is.
/posztok.hu


-ukon MIBEN úsztak a résztvevők? Meg az…



