ÜZEMANYAG ÁRSAPKA
Ha a holnapi Kormányinfón esetleg azt jelentik be, hogy nem lesz ársapka a benzinen, vagy csak sávosan lesz, esetleg csak 10, 20 litert lehet majd 480-ért tankolni, felette meg magasabb...
...AKKOR UGYE AZ A F.O.S. MEG AZ OLVASÓIK AKIK NEM GYŐZTEK RINYÁLNI AZ ÁRSAPKA MIATT, AZOK NEM KEZDENEK EL MAJD HISZTIZNI, HOGY ORBÁN EZT IS ELVETTE?
/posztok.hu

-ukon MIBEN úsztak a résztvevők? Meg az…



